אודות נטורל באלנס

חברת נטורל באלנס הוקמה בשנת 1989 במטרה לייצר את המזון הטוב בעולם.

החברה השקיע עשרות מיליוני דולרים במחקר ופיתוח על מנת לייצר את המזון לכלבים וחתולים הטוב בעולם מזון, מזון שמבוסס על מחקרים מדעיים ועובדות ולא סביב הייפ שווקי וסיסמאות.

איכות המזון של חברת נטורל באלנס הביא את חברת נטורל באנלס תוך מספר שנים להיות החברה הרביעית בגודלה בעולם מזונות חיות המחמד, ולהיבחר על מגזין Whole Dog Journal's (מגזין הכלבים הפופולרי והחשוב ביותר בארה"ב) כמזון הטוב ביותר לכלבים שקיים בשוק חיות המחמד. אין זה פלא שהמזון נבחר כמזון המומלץ ביותר ע"י איגוד הוטרינרים בארה"ב.

מעבר לכך, החברה רתמה את היידע והחוקרים שלה גם לייצור מזונות אייכותיים לחיות בר בגני ההחיות ובסאפרי ברחבי העולם. כיום לנטורל באלנס יש ליין שלם של מזונות לאריות, נמרים, דובים וזאבים שמסופק כמעט לכל גני החיות ברחבי העולם המערבי.

המזונות והחטיפים של נטורל באלנס מיוצרים על בסיס טבעי בלבד (כפי שהם מופעים בטבע ללא עיבוד מלאכותי או כימי כלשהו). מזונות נטורל באלנס אינם מכילים דגנים ללא ערך תזונתי  כגון תירס, חיטה ושעורה (כפי שמופיע ברוב המזנות הפופולרים) והם ידועים כמזונות שאינם גורמים לאלרגיות, מחזקים את מערכת החיסונית של בעלי החיים ומאריכים את תוחלת החיים שלהם.